Sayın Yetkili,

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi’nin kararıyla 2015 yılında 17’ncisi düzenlenecek olan Otomatik Kontrol Ulusal Toplantısı ve Sergisi (TOK’2015), 10-12 Eylül 2015 tarihleri arasında Pamukkale Üniversitesi tarafından SPA Hotel Colossae Thermal’de gerçekleştirilecektir.

Otomatik Kontrol Türk Milli Komitesi (TOK), çok uluslu bir organizasyon olan International Federation of Automatic Control (IFAC)’ın en eski üyelerinden biri olup, beş kıtaya yayılmış halen mevcut 51 üyesi arasında ülkemizi temsil eden bir kuruluştur.

Her yıl düzenlenen TOK konferanslarına, ülkemizin saygın üniversitelerinde kontrol, robotik ve otomasyon alanlarında çalışan çok sayıda akademisyen, araştırmacı ve sektörden firmalar katılmaktadır. 2015 yılında Pamukkale Üniversitesi tarafından düzenlenecek olan TOK’2015 konferansında, firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sponsor olarak sergi alanında yer almasının konferansta sunulacak olanaklara destek olunması açısından önemi büyüktür. Ayrıca, varsa firmanızın/derneğinizin/kurumunuzun sunduğu ürünlerin sergi alanında tanıtılması bu alanda araştırma yapan ülkemiz araştırmacılarına ve size önemli katkılar sağlayacaktır.

Sponsorlar için detaylı bilgi, ekte sunulan "Sponsor Başvuru Dosyası"nda yer almaktadır.TOK'2015 konferansına sağlayacağınız her türlü katkı için düzenleme kurulu adına teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

 

 

Prof. Dr. Serdar İPLİKÇİ

TOK'2015 Düzenleme Kurulu Başkanı

TOK'2015 SPONSORLUK İLETİŞİM:

Prof. Dr. Serdar İPLİKÇİ

Tel: 0(536) 252 05 24

E-posta1: iplikci@pau.edu.tr E-posta2: tok2015@pau.edu.tr

 

SPONSORLAR
Ana Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsorlar
Bronz Sponsorlar
Basın Sponsoru